تابلو سفالی فانتزی (بهترین نوع تابلوهای سفالی کدام اند؟)

تابلو سفالی فانتزی (بهترین نوع تابلوهای سفالی کدام اند؟)

تابلو سفالی فانتزی دارای طرافدارن خاصی بین عموم مردم می باشد. طرح این تابلوها با طرح های نامفهوم می باشد که زیبایی بسیاری دارد و با هر نوع سلیقه ای امکان سازگاری دارد.

تابلو سفالی فانتزی

قبلا به صورت کامل تابلو های سفالی را شرح دادیم در این مقاله سعی داریم تابلو سفالی فانتزی ، انواع آن و مزایا و معایب آن ها را بیان کنیم.

گالری هنری نقش خاک یکی از بزرگترین تولید کننده  این تابلو ها می باشد، در صورت داشتن هر نوع سوال کارشناسان مجرب و متخصص ما آماده پاسخگویی می باشند.

تماس با گالری نقش خاک

از جمله مکان هایی که می توان از این تابلو را در آنها اجرا نمود ورودی ساختمان، ‌نمای ساختمان، راهرو ها، لابی، دیوارهای اطراف فضای استخر ، سالن های پذیرایی، شومینه، پارکینگ و بین کابینت ها در آشپزخانه می باشد.

ساخت تندیس دست و پای کودک دلبند شما 

مکان های نصب تابلو سفالی فانتزی

  • مقاومت و استحکام بالا (به دلیل اینکه بعد از ساخت تابلو ها را در کوره با درجه حرارت بالا قرار می دهند، مقاومت و استحکام بالایی دارند. )
  • مقاوم در برابر نفوذ رطوبت ( میتوان در فضای بیرونی خونه و یا حتی در مکان هایی با رطوبت بالا استفاده کرد. )
  • قابلیت رنگ پذیری ( ست کردن با دکوراسیون های مختلف )
  • دارای طرح های مختلف (متناسب با هر نوع سلیقه ای)

چه کسانی به سراغ تابلو های سفالی فانتزی می روند؟

این تابلو ها جز کارهای خاص و ویژه می باشند با توجه به اینکه کمتر عامی پسند هستند بیشتر مشتریان خاص به سراغ این محصولات می آیند.

قیمت تابلو سفالی فانتزی

قیمت تابلو های سفالی زیاد ربطی به سبک آن ندارد بلکه بنا به اندازه و پیچیدگی هر طرح، قیمت آن تعیین می گردد. بازدید کننده گرامی میتوانید از قسمت فروشگاه سایت نقش خاک ، قیمت طرح های مختلف را مشاده کرده و خرید کنید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید